İçeriğe geç

WordPress Kargo Fiyat Hesaplama Eklentisi

Kargo gönderimlerinizde doğru fiyatlandırma yapmak, müşterilerinizin memnuniyetini artırmak ve işletmenizin karlılığını korumak için önemlidir. Bu noktada, Kargo Hesaplama Eklentisi, size bu konuda yardımcı olacak güçlü bir araçtır. Ayrıca, kolay kullanımı ve esnek özellikleriyle, kargo hesaplamalarınızı daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Bu kullanıcı dostu WordPress eklentimiz, hızlı ve doğru kargo ücreti hesaplamaları yapmanıza olanak tanır. Ürünlerinizi nereye göndermek isterseniz isteyin, bu eklenti sayesinde kargo ücretlerini kolayca belirleyebilirsiniz. Özetleyecek olursak, eklentimiz sayesinde ülkelere göre fiyat ve ağırlık belirterek hesaplamalarınız yapabilirsiniz. Ayrıca, eklentimizi edinmek isterseniz, iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dahası, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle, işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Hesaplama Eklentisi’nin öne çıkan özellikleri şunlardır:

  • Basit ve kullanıcı dostu arayüz: Eklenti, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Kargo ücretlerini belirlemek için gereken bilgileri hızlı bir şekilde girebilir ve sonuçları anında görüntüleyebilirsiniz.
  • Esnek fiyatlandırma seçenekleri: Ülkeler ve bölgeler için farklı fiyatlandırma stratejileri belirleyebilirsiniz. Ürün ağırlıgı ve ülkelere göre fiyatlandırma belirleyebilirsiniz. Benzer şekilde ürün fiyatlarını istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.
  • Kargo ücretlerini Anında Güncelleyin: WordPress panelinden eklentinmizin sayfasına giderek ücretleri değiştirebilirsiniz.

Kargo Hesaplama Eklentisi ile doğru kargo ücretlerini belirlemek ve müşterilerinizin memnuniyetini artırmak artık çok daha kolay. Özetlemek gerekirse, bu güçlü eklenti sayesinde müşterileriniz için doğru kargo ücretlerini hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak, eklentinin kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri de size daha kolay bir deneyim sunar. Hemen iletişime geçin! En kısa sürede mail ile dönüş yapacağız. Bu şekilde, siz de eklentimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz

Eklenti Sipariş
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Sürüm Notları

Versiyon 1.0

  • Kargo fiyat küsüratlı girme seçeneği
  • Sınırsız ülke ekleme
  • Ülke silme
  • Suggest (Otomatik Tamamlama) özelliği
  • Kısa kod ile kargo hesaplamayı web sitenizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

SSS

Kargo Fiyat Hesaplama Eklentisi hangi platform için?

Eklentimiz WordPress içindir.

Eklentiyi nasıl edinebilirim?

Yukarıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçip, eklentiyi edinebilirisiniz.

Başka projeleriniz var mı? veya eklentileriniz?

Evet, projelerimiz sayfasına giderek inceleyebilirisiniz.

Eklentiyi nasıl kurabilirim?

Evet, “WordPress eklenti yükle” sayfasından tüm eklentilerinizi yükleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kargo Fiyat Hesaplama Eklentisi için destek sunuyor musunuz?

Evet, eklentilerimiz için destek sunuyoruz.